Teslimat & İade ve Değişim Sözleşmesi

Web sitemizden satın aldığınız ürün ya da ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.  

İade ve Değişim Şartları         

  • Ürün ya da ürünlerin iade/değişim sürecinin başlayabilmesi için, faturanın arka kısmına iade/değişim talep ediyorum yazmanız yeterlidir.         
  • Değişim yapılan ürünlerin para iadesi yapılamamaktadır. 
  • İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürün ya da ürünler, eksiksiz doldurduğunuz iade/değişim formu ile birlikte gönderilmelidir.
  • İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünün kullanılmamış, ürün ve ürün ambalajının hasar görmemiş olması, ambalaj içinden çıkan tüm aparatların (poşet, iğne, bilgi kartı, etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmesi gerekmektedir.         
  • Kampanyadan faydalanarak oluşturulan siparişlerde, iade ücretleri sistem tarafından kesintiye uğrayabilir.         
  • Değişim hakkı bir kere ile sınırlıdır.         
  • Kargo ücreti iade edilmez.   
  •  K.K.T.C.'den verilen siparişlerin iadesi yapılamamaktadır, sipariş tutarı müşterinin talebi üzerine hediye çekine dönüştürebilir.  İade kargo ücreti müşteriye ait olup firmamız herhangi bir ücret ödememektedir.  

Yukarıdaki şartlara uymayan ürün/ürünlerin değişim veya iadesi kabul edilmeyecektir. İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri MNG Kargo (Müşteri Numaramız:  - İade Kodumuz: ) ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo şirketleriyle göndereceğiniz ürünlerin kargo masrafı size aittir.

Web sitemizden alınan ürünlerin iadesi ya da değişimi mağazalardan yapılamamaktadır .Değişimler stoklarımız dahilinde gerçekleşmektedir. Değişim işlemini yalnızca 1 defa gerçekleştirebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünün stoklarımızda bulunmaması durumunda ürünü iade edebilir ve başka ürün için yeni sipariş oluşturabilirsiniz. İade veya değişim işleminiz sonuçlandığında size e-mail ile detaylı bilgi verilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR